Náš tím

Daniel BRAIKEH zakladateľ projektu Rodinoviny
Daniel BRAIKEH

Informatik a skúsený programátor, ktorý opustil stabilné miesto v obrovskej nadnárodnej spoločnosti, aby konkrétnym spôsobom zlepšil život ľudí okolo seba. Daniel Rodinoviny vymyslel a stará sa o celú technickú časť projektu, od aplikácie cez stránku až po detaily, bez ktorých by projekt nefungoval. Neustále niečo vymýšľa a srší nápadmi a humorom.

Denisa BRAIKEH manažérka projekt Rodinoviny
 
Denisa BRAIKEH

Vyštudovaná tlmočníčka, ktorá žije vo Francúzsku, nezabúda na rodné Slovensko. Denisa projekt manažuje, zháňa ochotných ľudí, zazmluvňuje dodávateľov, buduje vzťahy na makro aj mikro úrovni a zabezpečuje efektívnu komunikáciu v tíme. Popritom sa stará o ročnú dcérku, ktorá jej podobne ako projekt, nedá v noci spávať.

Zuzana Janíková, PR, vzťahy s verejnosťou a správca sociálnych sietí Rodinoviny content media manager
 
Zuzana JANÍKOVÁ

Proaktívna a motivovaná čerstvá absolventka žurnalistiky, ktorá sa zdokonaľuje v marketingu, je dušou Rodinovín. Stará sa o rozhovory, fotky, články ale aj o sociálne siete a komunikáciu s verejnosťou. Šikovnú a dobrosrdečnú Zuzku si obľúbia novinári aj babky v domovoch dôchodcov.

Alžbeta Bjeľáková, kontakt domov dôchodcov Rodinoviny
Alžbeta BJEĽÁKOVÁ

Alžbeta vie veľa o radostiach aj starostiach ľudí, ktorí v domovoch dôchodcov žijú. Vďaka bohatým vedomostiam z prvej ruky ponúka riaditeľom zariadení riešenie, ako potešiť seniorov a skrášliť im chvíle ďaleko od rodiny. Popritom sa s láskou stará o tú svoju, kde neustále počuť detský smiech a krik.

Praca pre Rodinoviny pre vsetkych, hladame posily, volne pozicie
 
Chceš sa pridať?

Ak snívaš o tom, že by si rád pomáhal ľuďom, ktorí to potrebujú, ak máš vzťah k seniorom a chceš im dať možnosť vidieť častejšie rodinu aspoň na fotkách, daj o sebe vedieť na talent@rodinoviny.sk    Povedz nám, čo dokážeš a prečo sa ti páči myšlienka pracovať pre Rodinoviny.

Využi svoj potenciál a ukáž, čo je v tebe. My ti dáme príležitosť.